Nogomet

Tip tjedna: Milan – Genoa, Serie A (15.4.2022.)

Milan - Genoa tipovi za klađenje

Nakon dva remija bez postignutog pogotka, Milanovi izgledi za osvajanje naslova prvaka drastično su se smanjili, no momčad Stefana Piolija i dalje vodi na ljestvici Serie A.

Crveno-crni moraju se trgnuti ovog vikenda i pokazati zašto su kroz cijelu sezonu predstavljali najugodnije iznenađenje u Italiji, a idealna prilika za dolazak do sigurnih bodova dvoboj je protiv Genoe, koja se nalazi na pretposljednjem mjestu i grčevito bori za opstanak.

Milan u ovom dvoboju neće moći računati na Zlatana Ibrahimovića koji opet ima problema s koljenom, a izvan stroja je i Alessandro Florenzi, no oni koji su zdravi definitivno imaju kvalitetu obaviti posao na stadionu Giuseppe Meazza.

Rafael Leão i Olivier Giroud bit će zaduženi za postizanje golova, koje je Milan prestao zabijati u posljednje vrijeme pa ima samo tri postignuta u posljednjih pet utakmica, ali i niti jedan primljen. Ante Rebić također bi mogao dobiti priliku, a Franck Kessié igrat će ključnu ulogu u sredini terena, gdje domaćin mora uspostaviti dominaciju protiv jedne od najslabijih momčadi u Italiji.

S druge strane, Genoa je definitivno u nevolji, o čemu svjedoči i poraz 4:1 od Lazija u prethodnom kolu. Momčad koju trenutno vodi Alexander Blessin očajnički traži bodove, a ima težak raspored utakmica do kraja prvenstva, jer uključuje i dvoboje s Napolijem i Juventusom.

Samo dva gola je zabila Genoa u posljednjih pet utakmica i djeluje slabo na travnjaku, a Milan Badelj kako najugledniji član ovog kolektiva teško da može napraviti razliku protiv lidera talijanskog prvenstva.

U svakom slučaju, vjerujemo da će Milan ovog petka zaustaviti svoju negativnu seriju, a i da će do odlučujuće prednosti doći rano. Zato tipujemo na okladu poluvrijeme/kraj 1/1, što znači da domaćin mora povesti u prvih 45 minuta i zatim zadržati prednost do samog kraja. Koeficijent 1.93 kojeg nudi Germania čini se optimalan i isplati ga se odigrati ovog uskršnjeg vikenda…

Utakmica: Milan – Genoa
Datum odigravanja: 15.4.2022.
Vrijeme odigravanja: 21:00
Oklada: Poluvrijeme/kraj